• Rekrutacja po szkole podstawowej

• Informacje dla uczniów klas ósmych związane z rekrutacją do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2024/2025

Elektroniczny system rekrutacji do klas pierwszych szkół ponadpostawowych prowadzonych przez m.st. Warszawę:

System zostaje uruchomiony zgodnie z harmonogramem rekrutacji.
          Harmonogram rekrutacji:  [link]
          Loginy i hasła dla uczniów klasy ósmej zostaną przekazane przed tym terminem, ale nie później niż do 12 maja.

Przydatne linki:

• Biuro Edukacji/rekrutacja [link]
          • Kuratorium Oświaty/rekrutacja do szkół [link]

• Ważna informacja
            Kandydaci, którzy na swojej liście wybrali klasę wstępną, oddział dwujęzyczny, międzynarodowy, sportowy, mistrzostwa sportowego, przygotowania wojskowego oraz taki, w którym wymagany jest sprawdzian uzdolnień kierunkowych niezależnie od miejsca umieszczenia oddziału na liście preferencji składają wniosek w szkole pierwszego wyboru w terminie od 15 maja do 29 maja do godz. 15.00. Po tym terminie kandydat nie będzie mógł dodać na listę preferencji ww. oddziałów.
            Wnioski wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie kryteriów kandydaci mogą składać osobiście lub elektronicznie.

• Zeszłoroczna (2023/24) punktacja w rekrutacji do szkół ponadpodstawowych [wkrótce]

• Wykaz konkursów i olimpiad [link]

• „Wybierz szkołę dla siebie” – informator o warszawskich szkołach ponadpodstawowych na rok szkolny 2024/2025 [link]