• Rekrutacja do klasy pierwszej

• Na stronie internetowej Biura Edukacji m.st. Warszawy znajdą Państwo harmonogram, zasady oraz kryteria rekrutacji:

Rekrutacja do szkół podstawowych [link]

ETAPY REKRUTACJI DO KLASY I Z ROZSZERZONYM PROGRAMEM EDUKACJI MUZYCZNEJ
          na rok szkolny 2024/2025

Szkoła Podstawowa nr 360 w Warszawie planuje utworzenie od 1 września 2024 r. klasę I z rozszerzonym programem edukacji muzycznej. Do klasy mogą być przyjęte dzieci uczestniczące w postępowaniu rekrutacyjnym zgodnie z zasadami rekrutacji m.st. Warszawy.
          Prosimy rodziców o rozważenie możliwości uczestniczenia dziecka w twórczych zajęciach artystycznych.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z „Programem rozszerzonym z zakresu muzyki w klasie I” oraz z „Etapami rekrutacji do klasy z rozszerzonym programem edukacji muzycznej na rok szkolny 2024/2025”.

• Założenia programowe z zakresu muzyki do klasy pierwszej z rozszerzonym programem edukacji muzycznej [Plik PDF]
          • Etapy rekrutacji [Plik PDF]
          • Zgłoszenie do klasy muzycznej [Plik PDF]

Rekrutacja odbywa się za pomocą systemu elektronicznego.

Plany edukacyjne na rok szkolny 2024/2025

Klasy Ia, IIa, IIIa z rozszerzonym programem edukacji muzycznej.

Zajęcia muzyczne dla uczniów uzdolnionych.

Zajęcia szachowe dla dzieci w różnym wieku.

Projekty i innowacje pedagogiczne realizowane w wielu klasach I – VIII oraz w oddziałach przedszkolnych.

Dodatkowe zajęcia z matematyki w klasach IV, V, VII, i VIII.

Zajęcia sportowe: piłka siatkowa, koszykowa.

W świetlicy szkolnej, w ramach innowacji „Koło Wiedzy”, oferujemy rozwijające zajęcia artystyczne, sportowe i przedmiotowe.

Motywujemy uczniów do udziału w konkursach i olimpiadach.

Historia naszej szkoły jest krótka, ale możemy poszczycić się wieloma sukcesami, które uczniowie Szkoły Podstawowej nr 360 im. Polskich Noblistek odnieśli na szczeblu powiatowym, wojewódzkim i ogólnopolskim.

Nasze sukcesy (archiwum):

• Rok szkolny 2021/2022 [link]
          • Rok szkolny 2020/2021 [link]
          • Rok szkolny 2019/2020 [link]
          • Rok szkolny 2018/2019 [link]

W roku szkolnym 2020/2021 rozpoczęliśmy realizację międzynarodowego projektu Erasmus+. Przez dwa lata trwania projektu wraz z uczniami ze szkół z Włoch, Słowenii, Finlandii i Niemiec będziemy zajmować się tematem: Gospodarka o obiegu zamkniętym: redukcja, ponowne użycie, recykling.

W roku szkolnym 2021/2022, po czteroletniej realizacji programu Urzędu Ochrony Danych Osobowych "Twoje dane - Twoja sprawa" Szkoła Podstawowa nr 360 jako pierwsza szkoła podstawowa w Warszawie zdobyła nagrodę główną Prezesa UODO: "Złote Pióro Programu". Link do galerii z uroczystości wręczenia Złotego Pióra Programu [link]

Jesteśmy dumni z wyników osiąganych przez naszych absolwentów na egzaminie gimnazjalnym.